نرم افزار خدمات مشتریان CS

سیستم مدیریت خدمات پس از فروش تجهیزات و ماشین آلات پایش

امروزه اصلی ترین عنصری که باعث رقابت بین سازمان ها بوده و وجه تمایز شرکت های پیشرو از سایرین می باشد شاید چیزی جز کیفیت محصول یا خدمات و همچنین مشتریانی با رضایت بالا نباشد.رمز بقای سازمان ها در گرو رضایت و حمایت مشتریان از آنها می باشد و هر یک از سازمان های پیشرو ضمن حفظ موقعیت خود همواره در صددند تا با کسب رضایت مشتریان خود ، هدایت کننده نیاز آنها باشد. كسب مشتری‌های جدید نیازمند برنامه ریزی های بسیار جامع ، مفصل و مجموعه ای از فـعالیت های یـكپارچه است و با توجه به گسترش بازارهای رقـابتی در جهان و تاثیر آن در اقتـصاد كشور و همچنین توجه شركت های تولیدی و خدماتی به اهمیت ارائه خدمات برتر، ضـرورت طراحی و تولید سیـستم های مكانیزه یكپارچه در رابطه با مدیریت خدمات مشتریان دو چندان شده است .

بدیهی است میزان افزایش سطح رضایت مشتریان نسبت به ارائه خدمات سازمان خود عـامل و بـستری مهم در تبـدیل مشتریان فعلی به مشتریان وفادار و جذب مشتریان جدید می باشد .

از قابلیت های استفاده از نرم افزار مدیریت خدمات مشتریان پایش میتوان به امكان دسته بندی عیوب, علل خرابی و علل تاخیر در انجام فعالیت ها اشاره نمود و بدین ترتیب امكان تحلیل داده های مربوطه فراهم می شود. همچنین می توان مسائل خرابی دستگاه ها را در مدل های مختلف و در بخش های مختلف آن كنترل نمود كه گاها منجر به حصول نتایج موثری در جهت شناخت نقاط ضعف محصولات و تلاش در رفع این نقایص در تولید آتی سازمان می‌گردد چرا که گاها این نواقص ، به خرابی یك قطعة كوچك در یك دستگاه مربوط می‌شود.

همچنین می توان از قابلیت‌های گزارش گیری متنوع و داینامیک نرم افزار مدیریت خدمات مشتریان پایش به منظور بررسی و تحلیل فعالیت ها ، خرابی ها، اقدامات و کلیه پارامترهای تعریف شده در نرم افزار در بخش های مرتبط از جمله درخواست های خدمات ، دستورات کار ، گارانتی دستگاه ها و زمان پاسخ به مشتریان ، زمان تعمیرات ، زمان های ایاب و ذهاب ، زمان های ماموریت و .. در چهار بعد اطلاعاتی استفاده نمود. از مزایای استفاده از نرم افزار مدیریت خدمات مشتریان پایش میتوان به امكان ساخت گزارشات تحلیلی نموداری از روند عملكرد و بهره وری پرسنل خدمات در دوره های زمانی دلخواه اشاره نمود و بدین ترتیب می‌توان در دوره هایی كه روند مورد نظر عملكرد مطلوب را نمایش نمی دهد، عوامل مؤثر را مورد تجزیه و تحلیل قرار داد.

همچنین امکان تعریف فایل و یا هر گونه مستندات / مشخصات فنی تحهیزات و ماشین آلات از هر نوع فرمت دلخواه ، نقشه های اجزا و قطعات تجهیزات و ماشین آلات را (مطابق با تعریف صورت گرفته در ساختار درختی) نگهداری و بدین ترتیب نرم افزار مدیریت خدمات مشتریان پایش امکان آرشیو مستندات فنی را بصورت یکپارچه در سیستم فراهم می آورد. ارتباط با اطلاعات انبار قطعات و یکپارچگی اطلاعات در بخش های مختلف سازمان از جمله مدیریت ،واحد گارانتی ، قراردادها ، بازاریابی ، فروش ها ، بازرگانی ، سفارشات و تحت شبكه كاركردن ، قابلیت مدیریت كاربران و محدود كردن اختیارات آنها از مزایای بکارگیری نرم افزار مدیریت خدمات مشتریان پایش می‌باشد.

نرم افزار خدمات مشتریان Customers Services

مزایا و قابلیت ها

CS Features & Benefits

ماژول ها

CS Add-in Modules

آموزش و پشتیباتی

CS Training & Support

تصاویر

CS Screenshots

دمو

CS Demo

دانلود

CS Download

لایسنس

CS License

لیست قیمت

CS Price List

خرید نرم افزار

CS Software Buying

لایسنس رایگان

CS Free License

نمایش دمو نرم افزار

با نحوه نصب و راه اندازی ، نوع طراحی ، قابلیت ها و امکانات نرم افزار خدمات مشتریان پایش در بخش های مختلف برنامه آشنا شوید

نمایش دمو نرم افزار

لیست قیمت نرم افزار

لیست قیمت نرم افزار خدمات مشتریان پایش در انواع مختلف لایسنس بهمراه هزینه خرید کاربر اضافی و ماژول های برنامه را ببینید

لیست قیت نرم افزار

شروع با لایسنس رایگان

نرم افزار خدمات مشتریان پایش را بصورت آزمایشی با لایسنس رایگان در شبکه کامپیوتری خود بصورت واقعی تجربه کنید

شروع با لایسنس رایگان

خرید لایسنس نرم افزار

خرید نرم افزار خدمات مشتریان با نوع لایسنس مورد نیاز بصورت آنلاین ، دانلود نرم افزار و لایسنس برنامه از هر نقطه دنیا را با تکنولوژی پایش تجربه کنید

خرید لایسنس نرم افزار