آموزش نرم افزار Network Info Detector Utility (Free Edition)

راهنمای کاربری نرم افزار Mdpco.Win.Utility

کاربر محترم در خصوص استفاده از نرم افزار ارائه شده لطفا به نکات ذیل توجه فرمائید:

این نرم افزار بمنظور کاهش ضریب خطا کاربران در ثبت اطلاعات لازم در بخش شبکه کامپیوتری از فرایند خرید آنلاین نرم افزارهای پایش ارائه گردیده است.با توجه به تنظیمات امنیتی شبکه های کامپیوتری که توسط مدیران شبکه تعیین و اعمال می گردد ،جهت کارکرد صحیح نرم افزار فوق در نمایش اطلاعات سرور بانک اطلاعات (کامپیوتری که در آن نرم افزار بانک اطلاعات SQL Server نصب و راه اندازی شده است و قرار است که بانک اطلاعات نرم افزار پایش در آن استقرار یابد) و اعتبار سنجی این اطلاعات ،لطفا پس از نمایش فیلم آموزش ارائه شده نکات ذیل را قبل از اجرای نرم افزار فوق لحاظ کرده و بعد از اتمام کار ، تنظیمات را به حالت قبل برگردانید.

 • از نصب و راه اندازی نرم افزار بانک اطلاعات SQL Server در کامپیوتر سرور مدنظر اطمینان حاصل کنید.
 • در کامپیوتر سرور مورد نظر خود ، " فایر وال " را غیر فعال کنید.
 • از ران بودن (اجرا) سرویس نرم افزار SQL Server در بخش سرویس های سیستم عامل کامپیوتر سرور مدنظر در " کنترل پانل » ابزار مدیریتی » کامپوننت سرویس ها " اطمینان حاصل کنید.
 • در کامپیوتری غیر از کامپیوتر سرور مدنظر ،نرم افزار را اجرا کنید.در صورتیکه که مراحل بالا بدرستی انجام شده باشد بعد از اجرای برنامه ،نام سرور مد نظر و همچنین تمام اسامی سرورهای بانک اطلاعات در شبکه شما ،که سه آیتم ذکر شده در بالا ،در آن ها موجود باشد در لیست نمایش داده می شود.از لیست موجود آیتم مد نظر را انتخاب کنید
 • نام کاربری و پسورد (مدیر سیستم) بانک اطلاعات و همچنین ای پی کلاینت های موردنظر جهت صدور لایسنس را با دقت وارد کنید.
 • دکمه Validate را جهت شروع اعتبار سنجی اطلاعات کلیک کنید.
 • منتظر شوید تا نتایج توسط برنامه نمایش داده شود درصورت صحت اعتبار اطلاعات کلیه وضعیت ها با OK و وضعیت های Failed با توضیحات مرتبط همراه نمایش داده خواهد شد.
 • توجه:
 • در صورتیکه از ویندوز XP جهت اجرای برنامه استفاده می کنید از وجود " دات نت فریم ورک 3.5 " نصب شده در آن اطمینان حاصل کنید.
 • از روشن بودن کامپیوتر سرور و سایر کلاینت ها ،با ای پی های مشخص شده در زمان اجرای برنامه اطمینان حاصل کنید.
 • نام کاربری و پسورد وارد شده توسط برنامه به هیچ عنوان ذخیره نمی گردد.بمنظور اطمینان می توانید قبل از اجرای برنامه ، پسورد را تغییر دهید.
 • همانطورکه در بالا ذکر شد، نرم افزار فوق یک ابزار کمکی در جهت کاهش ضریب خطای ثبت اطلاعات شبکه کامپیوتری در صدور لایسنس برنامه های پایش میباشد و استفاده از آن توسط " ام دی پی کو " توصیه می گردد و برای ما پیش فرض صحت اطلاعات وارد شده توسط کاربر جهت صدور لایسنس برنامه ها، استفاده از این ابزار کمکی می باشد.
 • باعث سپاس ما خواهد بود در صورت بروز خطای احتمالی در نرم افزار ،فایل لاگ ایجاد شده را با توضیحات لازم به پشتیبانی " ام دی پی کو " ارسال فرمائید.
Mdpco.Win.Utility.exe Mdpco.Win.Utility.zip

نمایش دمو نرم افزار

با نحوه نصب و راه اندازی ، نوع طراحی ، قابلیت ها و امکانات نرم افزار های پایش در بخش های مختلف برنامه آشنا شوید

نمایش دمو نرم افزار

لیست قیمت نرم افزار

لیست قیمت نرم افزار های پایش در انواع مختلف لایسنس بهمراه هزینه خرید کاربر اضافی و ماژول های برنامه را ببینید

لیست قیت نرم افزار

شروع با لایسنس رایگان

نرم افزار های پایش را بصورت آزمایشی با لایسنس رایگان در شبکه کامپیوتری خود بصورت واقعی تجربه کنید

شروع با لایسنس رایگان

خرید لایسنس نرم افزار

خرید نرم افزار های پایش با نوع لایسنس مورد نیاز بصورت آنلاین ، دانلود نرم افزار و لایسنس برنامه از هر نقطه دنیا را با تکنولوژی پایش تجربه کنید

خرید لایسنس نرم افزار